Podróżuj za grosze

Podróżuj za grosze

Szukasz sposobu na tanie podróżowanie? Na OTravel.pl znajdziesz oferty wyjątkowe i tańsze niż last minut w biurach podróży. Jak to możliwe? Ponieważ dodają tam oferty osoby, które nie mogą skorzystać z opłaconej podróży i zamiast dać zarobić biurom podróży i rezygnować – odsprzedają je.

Odkupując ofertę na OTravel oprócz tego, że oszczędzasz, ponieważ płacisz nawet kilkadziesiąt procent mniej niż w biurze podróży, pomagasz tym osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji i nie mają możliwości skorzystania z wyjazdu.

Działanie serwisu jest proste – znajdujesz ogłoszenie, podpisujesz umowę ze sprzedającym, wpłacasz pieniądze na rachunek OTravel, otrzymujesz potwierdzenie zmiany uczestników na rezerwacji i cieszysz się z podróży:)

Jeśli coś pójdzie nie tak – serwis zwraca Ci pieniądze, jesteś więc bezpieczny.

Kupując na OTravel.pl

1. Pomagasz
Przede wszystkim odkupując ofertę od innych pomagasz im. Każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji, która zmusza nas do rezygnacji z wykupionej rezerwacji. Zamiast tracić czasem nawet kilka tysięcy złotych, ludzie dodają ofertę „odsprzedam wczasy” – kupując ją – pomagamy innym odzyskać choć część pieniędzy, które w przeciwnym razie straciliby w całości lub w znacznej części. Pamiętaj – dobro zawsze wraca.

2. Kupujesz taniej
Oferty wystawiane na sprzedaż w OTravel.pl są zawsze tańsze od ceny zakupu, ponieważ sprawdzamy to przed publikacją ogłoszenia. Nie znajdziesz w OTravel.pl ofert wykupionych w opcji first minute i następnie odsprzedawanych w sezonie po znacznie wyższej cenie. Nie o to chodzi w OTravel.pl, aby zarabiać na ofertach, ale żeby wystawiać ogłoszenia, jeśli ktoś rzeczywiście nie może z nich skorzystać, a Ty możesz odkupić taniej niż cena zakupu – czasem nawet o 50%.

3. Jesteś bezpieczny
Coraz częściej na grupach na facebooku czy innych portalach społecznościowych pojawiają się oferty „odsprzedam wczasy” czy „odsprzedam wakacje”. Pamiętaj, że nie zawsze oferty te są uczciwe. Zdarzają się oszustwa i wyłudzenia. Pisaliśmy o tym w tym wpisie. 

Odkupując ofertę na OTravel.pl masz pewność, że pieniądze wrócą do Ciebie, jeśli okazałoby się, że sprzedawca jest nieuczciwy. Wpłacasz bowiem środki na rachunek powierniczy OTravel.pl i są one bezpieczne na tym rachunku do momentu, aż potwierdzisz, że dane uczestników wycieczki są prawidłowo przepisane na Ciebie. Jeśli coś pójdzie nie tak – pieniądze wracają do Ciebie, zaś jeśli sprzedający dokona zmiany nazwisk – przelewamy mu pieniądze. Nawet jeśli znajdziesz ofertę w grupie na Facebooku, możesz zachęcić sprzedającego, aby dodał ja na OTravel.pl, bo wtedy Ty jako kupujący jesteś bezpieczny a także sprzedający ma gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

4. No waste #OdkupujeNieMarnuje
Odkupując wycieczkę czy wczasy na OTravel.pl stajesz się części ruchu No Waste. Wycieczki nie marnują się, a pieniądze nie trafiają do rąk biur podróży i sieci hotelowych, tylko wracają do nabywcy podróży.

Jeśli więc planujesz wakacje lub podróż – warto sprawdzić na OTravel.pl, czy nie ma tam ciekawej i taniej oferty.

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij